O mnie

Nazywam się Agnieszka Węgiel i żyję na własnych zasadach. Tu i teraz. Rozmawiam ze sobą ;), słucham siebie i wybieram to, co dla mnie w danej chwili dobre. A poza tym jestem mądra. Jak wiele i wielu z was 😉 bo żyje na własnych zasadach.

Osoby, dsc_0082które spotykam prywatnie lub zawodowo mówią: jesteś psychologiem, coachem, pracowałaś w wielkim biznesie – powiedz jak sobie to wszystko poukładać, jak zmienić swoje życie (pracę, mieszkanie, męża), jaką decyzję podjąć, co dla mnie będzie najlepsze, czego nie będę żałować?!? Co odpowiadam? – Nie wiem! Ale mogę pomóc Ci się dowiedzieć kim jesteś, co dla Ciebie jest dobre i jak odnaleźć Twoje własne zasady i wprowadzić je w życie. Tym bardziej, że Ty tę całą wiedzę w sobie masz – musisz ją tylko wyciągnąć na światło dzienne!

Do tego: skończyłam parę uczelni, mam na karku czterdziestkę, pracowałam w niejednym dziwnym miejscu i na niejednym stanowisku (od stajennej w stadninie koni po dyrektora handlowego w korporacji). Tak, każde miejsce zadziwiało na swój sposób. A z perspektywy czasu zadziwia jeszcze bardziej. Od jakiegoś czasu działam na własny rachunek i to też jest dziwna sytuacja. Szkolę, coachuję, słucham, wspieram w rozwoju. Pokazuję jak fajne może być życie na własnych zasadach. Tak, wiem, słowo fajne jest powszechnie potępiane. I co z tego? Lubię je! Dla mnie to jedno z najbardziej pojemnych słów, znaczeń ma tyle ilu ludzi, którzy go używają. I ja się chcę dowiedzieć jakie jest Twoje fajne życie.

Uprzedzam – nie będzie wielkiego psychologizowania, rozbijania neuronów na części pierwsze i pustych teorii. Będzie trochę psychologii, bo skoro wiem, uczę i wykorzystuję, to chętnie podzielę się tym, co działa. Bo w pierwszej kolejności jestem zwykłą kobietą i też czasem jak ten szewc… ale zawsze na własnych zasadach 🙂

Teraz będzie banał – życie jest krótkie! Wczoraj już było, jutro dopiero będzie a dzisiaj JEST. I Ty też JESTEŚ. Zauważyłaś, zauważyłeś? Czas zadbać o siebie. Czas zaopiekować się sobą.

Facebookmail