Spotkania autorskie – czas na szampana!

celebrujemy

Książka już się drukuje, a ja, również dzięki pomocy znajomych, organizuję spotkania autorskie ze Znajomymi i jeszcze Nieznajomymi.

Jeśli masz chęć przyjść, posłuchać, obejrzeć i pogadać o książce, życiu – serdecznie zapraszam! Będziemy obśmiewać naszą naiwność życiowo-dietetyczną (zwłaszcza tę, za którą odpowiada Gruba Ja) i obalać mit, że rozwijanie się jest procesem śmiertelnie poważnym i ąę 🙂

Zabierz mamę, kuzynkę, przyjaciółkę, znajomą i przekaż tę informację wszystkim, którzy szukają sposobu na rozprawienie się z kilogramami albo z emocjami.

Kraków – 17 listopada 18:00 – spotkanie organizowane przez Klub Miasta Kobiet (konieczne zapisy na stronie Miasta Kobiet)

Kraków – 22 listopada 17:30 – spotkanie autorskie + spotkanie ze stylistką Agnieszką Gulczyńską (konieczne zapisy: 607 345 854     Więcej informacji na FB)

Katowice – 29 listopada 18:00 – spotkanie autorskie  z udziałem najlepszego marketingowca – Oli Cieślik z firmy 2Stopień w kultowym katowickim PatriaClub (więcej informacji na FB)

Zapraszam serdecznie – fajnie będzie Cię poznać, a jeśli Cię znam – to uściskać!

Facebookmail
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.